Foireann na Scoile

Foireann na Scoile

Foireann Ghaelscoil Eiscir Riada/Gaelscoil Eiscir Riada Staff

Oifig/Office:

Máire & Georgina - ofig@gser.ie

Feighlí/Caretaker:

Larry

Cúntóirí Riachtanais speisialta/SNAs:

Lorna - lorna@gser.ie

Niamh S - niamhs@gser.ie

Collette - collette@gser.ie

Aoife - aoifeb@gser.ie

Póilín - poilin@gser.ie

Múinteoirí/Teachers:

Naíonáin Sóisir: Aisling & Gill - aisling@gser.ie & gill@gser.ie

Naíonáin Sínsir: Jacinta & Eimear - jacinta@gser.ie & eimear@gser.ie

Rang 1: Caitríona & Daithí - caitriona@gser.ie & daithi@gser.ie

Rang 2: Gráinne & Amy - grainne@gser.ie & amy@gser.ie

Rang 3: Emma & Éanna - emma@gser.ie & eanna@gser.ie

Rang 4: Katie & Deirdre Ní F - katie@gser.ie & deirdrenif@gser.ie

Rang 5: Karen & Pádraic - karen@gser.ie & padraic@gser.ie

Rang 6: Lorcán & Ciara G - lorcan@gser.ie & ciarag@gser.ie

Tacaíocht Foghlama:

Diane - diane@gser.ie

Sinéad - sinead@gser.ie

Aoife - aoife@gser.ie

Nóra/Bríd - brid@gser.ie & nora@gser.ie

Caoimhe/Fionnuala - caoimhe@gser.ie & fionnuala@gser.ie

Niamh M - niamhm@gser.ie

Niamh D - niamhd@gser.ie

Deirdre Ní C - deirdrenic@gser.ie

Príomhoide/Principal:

Ciara - priomhoide@gser.ie

17-Noll-2020
Christmas Newsletter, Special Edition
08-Noll-2020
December Newsletter 2020
02-Samh-2020
Registration For Naíonáin Sóisir 2021-2022
Teagmháil / Contact
Gaelscoil Eiscir Riada,
Bóthar an Ghrifín,
Leamhcán,
Co. Átha Cliath,
K78 YX77,
Eire

01 621 0342

Uimhir Charthanachta: 20120474
Green School
Suíomh na Scoile / Location
© 2022 Gaelscoil Eiscir Riada